Opcje binarne bonusy,

“Misją wychowania jest pomóc ludziom, aby w człowieku niepełnosprawnym widzieć nie abstrakcję, ale żywą istotę mającą własne cele, troski i radości, aby poprzez różnice między ludźmi odnajdywać wspólnotę”

“Nasze dziecko jest w ośrodku od pierwszego miesiąca swojego życia. Diagnoza lekarzy była straszna – Tomek mógł umrzeć w każdej chwili a każdy następny dzień miał być gorszy od poprzedniego; z czasem miały zaniknąć wszelkie odruchy jakie miało dziecko.
Dziś Tomuś ma 2 i pół roku, ma się dobrze; pięknie uśmiecha się i rozwija. Zawdzięczamy to wszystko ludziom, którzy pracują w ośrodku w Piszkowicach. Przech ich poświęcenie i miłość do dzieci, żyjemy bez strachu wiedząc, że nasze dziecko ma fachową, medyczną opiekę oraz serdeczną pielęgnację. Dzięki rehabilitacji i szkole, w której Tomek jest kilka godzin dziennie nie jest gorzej ale lepiej, a to wielki sukces.
Dziękujemy bardzo za życie i zdrowie naszego synka, za każdy jego uśmiech.”

− Irena Potaczek

opcje binarne bonusy rating
4-5 stars based on 72 reviews


.

. . . . . . . .

.

. .

. . . .

. .

. . .

. . . . .

. .

NASZ  BLOG

Serdecznie zachęcamy wszytkich odwiedzających i oglądających naszą stronę do dodania swojego wpisu. Ucieszy nas Państwa komentarz. Zatem zapraszamy i dziękujemy.

 

 

Opcje binarne bonusy,

Przyłącz się do dyskusji
 1. Od czasu do czasu przyjade z Holandia zeby odwiedzic miedzy innymi krótko ZLO w Piszkowice. Bardzo szczególny to co personel pod kierowanie siostra Lucia jest w stanie zrobic dla chory dzieci. Kapelusz dól!!!
  Sierpień 11, 2017 Odpowiedz
 2. Jestem pod wrażeniem waszej strony informacyjnej.
  Maj 23, 2016 Odpowiedz
 3. Bardzo jestem szczęśliwa, że są osoby, które potrafią znaleźć miłość dla dzieci
  Kwiecień 16, 2016 Odpowiedz
 4. Jestem pod wrażeniem i pełna podziwu.
  Marzec 12, 2016 Odpowiedz
 5. serdecznie pozdrawiamy i w Nowym Roku wszystkiego najlepszego dla Wszystkich :) z wyrazami szacunku dla Siostry Łucji od Tomasz I Alicji z Poznania :)
  Styczeń 10, 2016 Odpowiedz
 6. Bardzo jest miło poznać ludzi bezpośrednio z dziećmi, które potrzebują tak wiele miłości
  Grudzień 8, 2015 Odpowiedz
 7. Życze wam wszystkiego najlepszego naprawde dajecie z Siebie wszystko dla dzieci, które potrzebuja miłości chwała Wam za to.
  Czerwiec 24, 2014 Odpowiedz
 8. Ola
  Piekna strona bardzo kolorowa. Tak trzymać !
  Czerwiec 23, 2014 Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

*

Wyczyść pola

Visit Us On FacebookVisit Us On Google PlusVisit Us On YoutubeVisit Us On Linkedin